Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Тормозная система

Чому скриплять гальмівні колодки
 
 

Перед багатьма автолюбителями частенько виникає питання: "Чому скриплять колодки?" Адже іноді буває так, що автомобіль зовсім новий, а гальмівні колодки вже починають скрипіти або свистіти. При цьому зовсім необов'язково, що знижується ефективність гальмівної системи, адже скрип гальм викликає лише негативні і неприємні відчуття у автолюбителів, а от причину його походження вдається не відразу визначити.
 
Багато автовласників при появі сторонніх шумів і скрипів в роботі гальм відразу ж звертаються в сервіс для діагностики або заміни деталей гальмівної системи. А чи можна обійтися своїми силами і знаннями, і самостійно діагностувати гальмівну систему і виявити джерело скрипу гальм. Далі ми розберемося, чому свистять або скриплять колодки і як усунути цей шум.
 
Почнемо з найпоширенішої причини скрипу - поганий матеріал колодок. Можливо, що куплені нові колодки є неякісними або підробкою, тоді вони будуть скрипіти. У цьому випадку бажана заміна таких колодок на нові фірмові, адже погані колодки можуть пошкодити гальмівний диск, що в підсумку призведе до повної заміни, як гальмівних колодок, так і гальмівного диска. Але не всі колодки що скриплять є поганими, адже може статися так, що вони просто несумісні з вашими гальмівними дисками.
 
Деякі виробники для поліпшення експлуатаційних якостей своєї продукції використовують різні компоненти при виготовленні колодок. Але ці компоненти можуть виявитися несумісними з матеріалом гальмівних дисків. Особливо ця тенденція спостерігалася в часи дефіциту запчастин для іномарок. Тоді заповзятливі автовласники, щоб не замовляти дорогі гальмівні колодки за кордону, переробляли ідентичні російські колодки. У підсумку, термін служби таких колодок коливався від тижня до двох, а ефективність гальм була низька. Але і на сьогоднішній день, в автомагазинах можна знайти недоброякісні колодки невідомого походження. Не слід економити на гальмах, адже в підсумку ви можете втратити більше.

Також скрип колодок може відбуватися при нових гальмівних колодках. Тобто якщо ви поставили нові колодки і вони почали скрипіти, то слід почекати день-два, можливо скрип пройде. Це відбувається тому, що нагорі колодки є певний шар з домішкою, який викликає противний звук, але при його стиранні повинен зникнути. Для швидкого його видалення, можна зробити пару-трійку раз інтенсивних гальмувань. Тобто потрібно розігнати до 100 км / год і різко загальмувати. Слід це повторювати кілька разів. У підсумку гальмівні колодки повинні розігрітися до максимальної температури, від чого можуть вигоріти зайві домішки.
 
Але не завжди це допомагає. Якщо після певного пробігу, колодки таки продовжують скрипіти і свистіти, то необхідна їх заміна. Скрип в гальмах може також виникати через попадання всередину води або їх забруднення. У цьому випадку варто або їх прочистити, або почекати пару днів, скрип колодок повинен пройти. Також були помічені випадки прояву скрипу колодок при негативній температурі повітря.
 
Є ще одна причина противного скрипу колодок. Суть в тому, що на колодках є індикатор зносу, який виконаний у вигляді металевої пластини. При надмірному зносі така колодка з індикатором зносу, дана пластина стикається з гальмівним диском, в результаті чого з'являється вереск або скрип. Це сигналізує про негайну заміну колодок. Але даний скрип може проявитися і на нових колодках з індикатором зносу. Це може відбуватися через неякісне кріплення пластини, в результаті чого вона буде передчасно стикатися з диском і видавати неприємний звук.

Слід зазначити, що поява скрипу колодок завжди неприємно. Це викликає дискомфорт і неприязнь, але в більшості випадків це не дуже небезпечно. Щоб знайти причину даного явища, потрібно для початку повністю оглянути гальма на наявності сторонніх предметів, які могли туди потрапити. Також слід перевірити знос колодок, стан гальмівних поршнів, індикаторів зносу, напрямних і т.д. Можлива повна очистка, а також складання-розбирання може позбавити вас від неприємного скрипу колодок.
 
Але пам'ятайте, що причин свисту і скрипу колодок може бути безліч: від потрапляння в гальма дрібного камінця до несправності гальмівних циліндрів.

У нашому магазині Ви можете придбати гальмівні колодки, гальмівні диски, циліндри до автомобілів Fiat Ducato, Scudo, Doblo, Citroen Jumper, Jumpy, Berlingo, Peugeot Boxer, Expert, Partner, Renault Master, Trafic, Kangoo, Dacia Logan , Sandero, Opel Movano, Vivaro, Mercedes Vito, Sprinter, VW LT, VW T4, VW T5, Volkswagen Caddy.
Доставка по Україні зі складу в м.Рівне. www.zapchastin.net  
 
 
Категория: Тормозная система | Добавил: Avto-bus (18.09.2013)
Просмотров: 4503
Всего комментариев: 0
avatar