Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Тормозная система

Прокачування гальм автомобіля. Відео.

При експлуатації автомобіля необхідно звертати увагу на ефективність роботи гальм. Як правило, погіршення роботи гальм визначає ступінь жорсткості натискання на гальмівну педаль. М'яке натискання і зменшення ефективності гальм свідчать про наявність повітря в гальмівній системі.

Для того, щоб прокачати гальма, Вам необхідний другий чоловік, який буде натискати педаль гальма. Ви ж будете виступати в ролі механіка. Гальма слід прокачувати в такому порядку: заднє праве колесо, заднє ліве, переднє праве, переднє ліве колесо.

Перед початком прокачування потрібно очистити штуцера  гальмівних циліндрів  від бруду і зняти гумові ковпачки. Не забудьте долити в бачок головного гальмівного циліндра гальмівну рідину.

Далі слід одягнути на голівку штуцера гумовий шланг, відкрутити на один оборот сам щтуцер. У цей момент скажіть напарникові, щоб той натиснув на педаль гальма - гальмівна рідина виллється в баночку разом з повітрям. Далі потрібно закрутити штуцер до упору і сказати напарникові, що можна відпустити педаль.

У той момент, коли педаль повернеться на своє місце, злита гальмівна рідина буде замінена свіжою - без повітря - з бачка головного гальмівного циліндра. Іноді потрібно зробити кілька прокачування на кожне колесо, дивлячись за тим, щоб бачок не залишився порожнім. Ознакою того, що в гілці гальмівної системи відсутня повітря, служить відсутність повітря в гальмівній рідині, яка зливається. Це, наприклад, можна спостерігати в скляній баночці, в яку опущено другий кінець шланга. Після завершення прокачування гальм слід витерти штуцер і одягнути гумовий ковпачок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Тормозная система | Добавил: Avto-bus (13.06.2016)
Просмотров: 1141 | Теги: цилиндры колёсные и другие запчасти, тормозные диски, Тормозные колодки дисковые и бараба
Всего комментариев: 0
avatar