Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Охладжение

Як визначити несправність термостата

купить запчасть термостат

  У салоні автомобіля холодно? У самий невідповідний момент двигун закипів? Виникає невпевненість в нормальній роботі двигуна? Всі ці питання можуть виникнути через несправність одного приладу системи охолодження - термостата, основне завдання якого - регулювати потоки охолоджуючої рідини двигуна в залежності від режиму його роботи.

 

   Для того щоб визначити несправність термостата і причини виникнення, згадайте, як він працює. Термостат складається з корпусу, в який поміщається рідкий або твердий наповнювач, який має великий коефіцієнт лінійного розширення. Корпус пов'язаний з клапаном.

 

 Поки охолоджуюча рідина холодна, клапан знаходиться в нижньому положенні (шлях для руху рідини через радіатор закритий). У міру прогріву двигуна нагрівається і корпус термостата. Коли температура досягає заданих значень (82-90 ° залежно від типу термостата), корпус розширюється і відкриває клапан. Охолоджуюча рідина починає надходити в радіатор, де вона і охолоджується.

 

запчасть корпуст термостата

 

Радіатори води, пічки і интеркуллера, насос (помпа) води, термостат, трійник і інші запчастини ви можете замовити без передплат в інтернет-магазині "Склад запчастин"

 

 Що ж відбувається, коли термостат несправний? У тому випадку, коли клапан залишається у відкритому стані (не опускається в нижнє положення), при запуску двигун тривалий час працює холодним. Це веде до посиленого механічного зносу циліндрів, поршнів, система мастила двигуна працює погано, тому що непрогріте в'язке масло гірше надходить до тертьових деталей двигуна.
 Коли клапан постійно закритий, режим пуску двигуна відбувається нормально. Однак при підвищенні температури клапан не відкривається, і рідина рухається тільки по охолоджуючій сорочці двигуна і пічці в салоні автомобіля. Це призводить до перегріву двигуна з усіма витікаючими наслідками.

 

 

 

Якщо перераховані вище ознаки присутні, виключіть інші причини, які можуть привести до подібного явища.

Для цього перевірте:


- Рівень охолоджуючої рідини;
- Натяг приводного ременя водяного насоса

- справність датчиків температури.


 У тому випадку, коли причину несправності системи охолодження визначити не вдалося, перевірте термостат. Вийміть його і уважно огляньте. Якщо основні деталі цілі, а клапан забруднений, забитий накипом, спробуйте його почистити.
 Для того щоб дізнатися, чи ефективна була очистка, помістіть термостат в ємність з водою і починайте її нагрівати. Температуру заміряйте термометром зі шкалою вимірювання 100 градусів і більше. При нагріванні термостата до температури відкриття (зазвичай ця цифра вибита на корпусі термостата) клапан починає відкриватися. Якщо цього не відбувається, термостат несправний і вимагає заміни.

 

 Для того щоб термостат не забивався накипом, не іржавів і не руйнувався, використовуйте тільки якісну охолоджуючу рідину. Не застосовуйте в систему охолодження жорстку воду, використовуйте тільки дистильовану.

Категория: Охладжение | Добавил: Avto-bus (30.06.2016)
Просмотров: 3403 | Теги: пічки і интеркуллера, Радіатори води, термостат, трійник, насос (помпа) води
Всего комментариев: 0
avatar