Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Подвеска, амортизация и рулевое управление

Рекомендації при заміні амортизаторів.

запчастини амортизатори купитиАмортизатори працюють штоком вверх з захисним пильником. Поставте амортизатор в нормальне положення і змусьте масло циркулювати протягом деякого проміжку часу. Використовуйте спеціальні інструменти для встановлення амортизаторів на автомобіль. 

Купити амортизатори для Fiat, Peugeot, Renault, Opel, Mercedes, VW, Ford можна в "Склад запчастин" http://www.zapchastin.net

 

 

 

 

Увага!

 

  1. Заборонено утримувати шток амортизатора за допомогою плоскогубців чи іншого непризначеного для цих робіт інструменту. Уникайте контакту з інструментами (гайкові ключі, викрутки, молотки) адже пошкоджений шток залишає канавки на сальниках, що призводить до розгерметизації амортизатора та витоку масла.
  2. Необхідно провести заміну пошкоджених опорних подушок та зношених підшипників позаяк вони можуть призвести до заклинювання.
  3. Провести заміну комплектів пильників-відбійників для запобігання пошкоджень та коронування хромованого штоку амортизатора і витоку масла.
  4. Не закручувати гайку штоку до кінця доки автомобіль висить на підйомнику. Остаточний монтаж здійснюється на автомобілі встановленому на землі.
  5. Всі  елементи підвіски та кріпильні частини повинні монтуватись в правильному порядку та в правильному положенні. Кріпильні болти та гайки повинні затягуватись з натягом у відповідності зі специфікацією виробника транспортного засобу, щоб уникнути можливих ризиків пов’язаних зі стуком і поломками навісного обладнання.
  6.  Використання повітряного пістолета не рекомендується.
  7. Після заміни передніх стійок типу Мак-Ферсон необхідно перевірити кут розвалу сходження коліс.
  8. Недотримання даних рекомендацій може призвести до втрати гарантійних зобов’язань.

 

запчасти амортизаторы купить www.zapchastin.netИсточник: http://www.zapchastin.net
Категория: Подвеска, амортизация и рулевое управление | Добавил: Avto-bus (24.02.2017)
Просмотров: 798 | Теги: Renault, установка, запчасти, Peugeot, FIAT, VW, ford, Амортизатор, opel, Mercedes
Всего комментариев: 0
avatar