Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Сцепление

Система зчеплення

 Зчеплення на Citroen Berlingo досить просте і тому має бути надійним. Але чи так це насправді? Простота конструкції - це далеко не єдина умова надійності. Погана якість, невідповідність матеріалів механічних навантажень (малий ресурс, запас міцності) може привести до поломок. Особливо неприємно, коли це відбувається в невідповідний момент. Визначити властивості механізму зчеплення можна, якщо розглянути кожну деталь окремо, її конструкцію і надійність в роботі.

Комплекти зчеплення, вижимні підшипники, циліндри, направляючі вижимних підшипників, вилки зчеплення, маховик (демпфер зчеплення) і інші запчастини для Peugeot Partner (Пежо Партнер), Citroen Berlingo (Сітроен Берлінго).

Трос зчеплення. 

 Це трос в оболонці з автоматичним регулюванням натягу. Наявність цього механізму є одночасно перевагою і недоліком. В процесі експлуатації автомобіля диск зчеплення стирається і доводиться періодично регулювати трос зчеплення.Він стає погано натягнутим. Проводити цю операцію потрібно зазвичай раз на рік, іноді частіше або рідше. Це залежить від умов експлуатації автомобіля і навичок водія.

 Навіть купуючи новий автомобіль, він дає про себе знати. При натисканні на педаль, вона не повертається на місце, а при початку руху можливі ривки. Справа в тому, що механізм натягу спрацьовує з запізненням через знос. Відсутність постійної жорсткої фіксації натягу призводить до регулярних проблем, які можуть з'являтися і зникати. Важко зробити будь-який прогноз, особливо якщо ви не фахівець в цьому. Звернення в автосервіс також може не привести до бажаного результату і зчеплення буде знову створювати проблеми. Вам можуть просто замінити трос на новий з авторегулюванням натягу. Його можна замовити в нашому інтернет - магазині. Ще одним недоліком троса зчеплення є пластиковий наконечник, який з'єднується з педаллю. Він менш міцний, ніж металевий. Для порівняння у вазовских вісімок, дев'яток наконечник з металу. Кріплення троса до коробки передач може бути різним. У одних моделей внутрішній наконечник з'єднується з важелем вилки спереду, у інших збоку коробки передач.

Корзина.

 Корзина зчеплення Citroen Berlingo являє собою металеву конструкцію, яка закріплюється болтами до маховика. Момент затяжки для моделей автомобілів з дизельним двигуном значно більше, ніж для бензинових. В корзині розміщується так звана діафрагмове пружина, яка складається з окремих пелюсток. Сила пружності кожної пелюстки має велике значення. При різній силі пружності виникне перекіс, в тому числі, і вижимний підшипник від цього постраждає. При цьому він буде прагнути відхилитися на певний кут від площини маховика, що, в свою чергу, створить навантаження на вилку.

Диск зчеплення.

 Цей диск виконаний у вигляді металевої основи і накладок, які кріпляться заклепками. Перевірка диска полягає в оцінці відстані від його поверхні до заклепок, ступеня зношеності шліців і надійності кріплення накладок. Неоригінальні диски мають накладки, які зношуються швидше приблизно в два рази, ніж оригінальні і зчеплення автомобіля починає буксувати.

Вижимний підшипник.

 Являє собою підшипник з пластиковими фіксаторами, за допомогою яких він кріпиться до вилки виключення зчеплення. Розташування на вилці таке, що виступаюча частина спрямована в бік маховика. При вичавленої педалі зчеплення підшипник натискає на краю диафрагменной пружини (пелюстки), тим самим звільняючи натискний диск від її зусилля, і крутний момент з двигуна не передається на коробку передач.

Вилка зчеплення.

вилка зчеплення

 Вилка зчеплення виконана в формі важеля, з одного кінця у якого власне вилка, з іншого - вушко для кріплення троса. Ця деталь досить надійна і з нею, як правило, проблем не виникає. Але якщо навіть і виникнуть, то пов'язані з зносом вижимного підшипника, рухомі деталі якого через поступове зменшення змащення і нагрівання можуть навіть протерти корпус. Перелом вилки досить рідкісне явище. Вилка обертається на осі, до якої кріпиться важіль вимикання. Механізми виключення зчеплення незначно відрізняються один від одного для різних моделей коробок.

Заміна зчеплення.

 Це процедура не з найлегших. Щоб дістатися до нього, треба зняти коробку передач. Це можливо зробити, не виймаючи приводів з неї, але утруднення створює необхідність в ямі для зручності дій. Звичайно ж, і без ями цілком реально виконати ремонт. Чималу вагу коробки передач позначається при її знятті і установці. Одному робити це незручно, тому краще запросити помічника.

 При заміні окремих елементів зчеплення, будь то диск зчеплення або корзина, потрібно замінити і вижимний підшипник, щоб потім у разі виходу його з ладу, не повторювати операцію зняття і установки коробки передач.

Категория: Сцепление | Добавил: Avto-bus (10.06.2016)
Просмотров: 2273 | Теги: выжимной подшипник на ситроен берли, комплект сцепления
Всего комментариев: 0
avatar