Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Полезные советы и рекомендации водителям

Для чого потрібен опорний підшипник?

опорний підшипник

 Опорний підшипник відчуває значний вплив, так що необхідно стежити за його технічним станом. Ознакою несправності опорного підшипника переднього амортизатора є стукіт, що виникає при повороті керма або подоланні невеликої перешкоди.

 Зробити це досить просто, і сама перевірка не є чимось складним. Щоб перевірити опорний, треба взятися за нього рукою і покачати машину. Якщо при цьому голосно стукають, то опорний треба міняти.

Підшипники ступиці, підшипники опорні передніх амортизаторів, підвісні підшипники та інші запчастини для Fiat Ducato (Фіат Дукато), Peugeot Boxer (Пежо Боксер), Citroen Jumper (Сітроен Джампер).

 Зношений опорний підшипник, крім того, що стукає, призводить до порушень в налаштуванні розвалу-сходження коліс, і це в кінцевому підсумку позначається на безпеці руху, а також провокує прискорене зношування стійки амортизатора.
У водіїв, які вперто не хочуть чути стукіт і перевірити справність опори переднього амортизатора, іноді трапляється так, що він ламається зовсім, а стійка пробиває капот автомобіля. А це вже виливається в куди більші грошові витрати, залізо потрібно виправити (поміняти) і пофарбувати. Тому ні в якому разі не варто ігнорувати стукіт з під капота.

 Не торкаючись безпосередньо процедури виконання робіт, треба сказати, що зношений опорний підшипник переднього амортизатора підлягає тільки заміні. Ні про який його ремонт мови йти не може, є стукіт - треба міняти підшипник. А ось проведена така заміна може бути різними способами. І хоча ця процедура досить трудомістка, але її можна виконати самостійно.

Категория: Полезные советы и рекомендации водителям | Добавил: Avto-bus (17.06.2016)
Просмотров: 3130 | Теги: Peugeot Boxer (Пеж, Підшипники ступиці, підвісні підшипники та інші запчаст, підшипники опорні передніх амортиза
Всего комментариев: 0
avatar