Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Полезные советы и рекомендации водителям

Фільтр салону

В першу чергу слід відзначити важливість придбання салонного фільтра, який вважається засобом безпеки водія і пасажирів. Виробники салонних фільтрів регулярно модернізують і оновлюють очисні агрегати, завдяки чому тепер можна придбати не тільки стандартний пиловий фільтр, але і більш сучасний вугільний фільтр.

фільтр салону

Стандартний фільтр салону                                  

 Пиловий, або як прозвали його споживачі - антиалергенний, очисний фільтр – білий, що складається з синтетичного, целюлозного матеріалу і гофрованого паперу, які покладені в кілька рядів. Фільтруюче волокно має меншу щільність, ніж паперовий прошарок, з огляду на це розрідження, присутнє в самому вентиляційному відсіку, нижче того розрідження, яке з'являється при всмоктуванні повітря у впускний колектор. Пиловий фільтр прекрасно утримує не тільки пилові частинки, що знаходяться в повітрі, а й інші мікроскопічні забруднення (сажу, гуму, пилок рослин, шкідливі хімічні сполуки), які отруюють повітря в салоні авто. Слід зазначити, що в продажу є такі фільтри, які піддаються хлорної обробки, завдяки чому відбувається повна нейтралізація деяких небезпечних бактерій. Синтетичні волокна, якщо вони є в фільтрі, здатні притягувати невеликі елементи сміття за допомогою електричної напруги.

Фільтри масляні, паливні, повітряні та салону та інші запчастини для Renault Trafic II (Рено Трафік), Opel Vivaro (Опель Віваро), Nissan Primastar (Нісан Прімастар).

 Головні плюси звичайного салонного фільтра:

 -працездатність приладу не залежить від руху транспортного засобу (функціонує під час простою в пробках);

 -скло запотіває значно повільніше;

 -відбувається фільтрація дрібних частинок пилового сміття;

 -збираються з повітря всі шкідливі елементи (пилок, спори, бактерії);

 -невелика вартість.

 Істотні мінуси фільтра:

  -шкідливі токсичні елементи не затримуються усередині приладу;

  -сторонні запахи не фільтруються, через що не зникають.

 Вугільний фільтр


Вугільний фільтр - це послідовник стандартного очисного фільтра, який з'явився в результаті вдосконалення свого пилового попередника. За своєю структурою вони багатошарові, складаються з декількох прошарків волокна з активованим вугіллям. Фільтрат з грубом очищенням, здатний утримувати більші частки сміття, які знаходяться в повітрі. Далі встановлений шар з мікроволокном, що поглинає більш дрібні елементи забруднення, які безперешкодно потрапляють в легені людини. Останній третій шар віддалений від двох попередніх, він складається з звичайного активованого вугілля, який має прекрасні абсорбуючі властивості. Саме ця здатність робить вугільний фільтр незамінним помічником, який видаляє всі сторонні запахи, поглинає шкідливі хімічні сполуки, навіть такі небезпечні, як окис сірки і азоту. Завдяки цьому салонний очищувач повітря нейтралізує речовини бензольної і фенольної групи, які небезпечні для людини. Шкідливі сполуки здатні завдати шкоди людському здоров'ю, канцерогени чинять такий сильний вплив, яке запобігти просто не вийде. Однак, з'єднуючись з вугіллям, виникає процес очищення - абсорбції або повного поглинання небезпечних засобів з їх часткової нейтралізацією.

 Головні плюси, які має вугільний фільтр:

  -працездатність приладу не залежить від руху транспортного засобу (функціонує під час простою в пробках);

 -запотівання скла практично не виникає;

 -шкідливі речовини на 95% фільтруються і нейтралізуються;

 -присутній в повітрі озон перетворюється в кисень;

 -властивості вугілля допомагають видалити неприємні сторонні запахи, а також всі небезпечні для людини леткі сполуки.

 Істотні мінуси вугільного фільтру:

 -висока вартість.

 Вибираючи однин з двох фільтрів, будь-який автовласник повинен для себе вирішити який фільтр краще. Салонні фільтри різні не тільки характеристиками і властивостями, але і вартістю. Звичайний вугільний фільтр коштує практично в 2 рази більше свого пилового аналога. Тому, перш ніж купити певну модель очисного фільтра, слід згадати про плюси вугільного та недоліки пилового, не секрет, що вугільний фільтр краще за кількома важливими параметрами.

 Отже, перед придбанням слід задуматися про ті функції, які повинні бути виконані салонним фільтром. В першу чергу йому необхідно фільтрувати повітря в салоні авто таким чином, щоб прибрати з нього будь-які забруднення, не тільки пил, але і дрібних комах. Бажано наявність властивості, здатного утримувати різні шкідливі хімічні сполуки, які в розчиненому вигляді містяться в повітрі. Такі небезпечні для людини речовини потрапляють в салон автомобіля під час руху по автостраді, газоподібні вуглеводневі сполуки дуже швидко проникають не тільки в авто, а й в організм людини. Якщо розглядати звичайний пиловий фільтр, то стає зрозуміло, що він не зможе впоратися з цими завданнями. Що ж стосується вугільного аналога, то тут справа виглядає зовсім по-іншому, так як прошарок активованого вугілля, встановлена ​​в очисному агрегаті, здатна утримувати і поглинати небезпечні домішки. Не одне десятиліття вчені різних країн проводять численні клінічні дослідження, які доводять згубний вплив шкідливих речовин на стан здоров'я людини і його сприйняття. Коли в салоні авто виникає нестача кисню, у пасажирів, і, що особливо небезпечно, у водія, сповільнюється реакція, підвищується дратівливість, можуть виникати напади нудоти або навіть порушення нервової системи. У такій ситуації допоможе тільки вугільний фільтр, характеристики якого набагато краще будь-якого її аналога. Активоване вугілля здатне в три рази знизити кількість згубних домішок, які містяться в повітрі.

 Дізнавшись про всі особливості та переваги двох моделей салонних фільтрів, можна з упевненістю сказати, що вугільний фільтр на порядок краще звичайного пилового. Будь-який вугільний фільтр здатний поглинати не тільки частинки пилу, але і будь-які летючі гази. Термін служби салонного фільтру залежить від часу його експлуатації, якщо їм активно користуватися в літній період, тимчасова функціональність двох фільтрів буде практично однаковою. При рідкісному включенні вугільний фільтр може прослужити близько 3-4 місяців, за цей час шари з активованим вугіллям виснажаться, він безпосередньо зможе далі продовжувати свою роботу, але бажано замінити на новий.

 

Категория: Полезные советы и рекомендации водителям | Добавил: Avto-bus (24.06.2016)
Просмотров: 1232 | Теги: Фыльтр, салону
Всего комментариев: 0
avatar