Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Полезные советы и рекомендации водителям

Як правильно налаштувати дзеркала заднього виду?

Під час керування автомобілем водій повинен уважно стежити за дорожньою ситуацією, яка складається не тільки спереду і з боків від нього, а й позаду. Єдиними вірними помічниками водія в даній ситуації є дзеркала заднього виду.

За правилами дорожнього руху кожен автомобіль повинен бути обладнаний як мінімум двома дзеркалами заднього виду. Хоча краще , що б таких дзеркал було три , а можна і більше , якщо вам так зручно і дозволяє конструкція автомобіля. Якщо заднє скло або стінка автомобіля не прозорі , то на вашому авто повинні бути встановлені ліве і праве бічні дзеркала заднього виду. Якщо ж внутрішнє дзеркало заднього виду , встановлене в салоні, дає достатню інформацію про події позаду , то можна обмежитися тільки лівим ( водійським ) бічним дзеркалом заднього виду. Але і праве бокове зайвим не буде.

Правильна настройка всіх дзеркал заднього виду дозволить водієві бачити повністю і чітко панораму, що відбувається позаду нього , без , так званих , " мертвих зон " і спотворень.

Налаштувати дзеркала вам можуть допомогти фахівці в сервісному центрі вашого дилера. Але можна і не витрачати час і гроші на поїздку в майстерню , а налаштувати дзеркала самостійно , скориставшись нашими порадами.

Для правильного налаштування дзеркал заднього виду вам необхідно:

*Зайняти зручне положення в кріслі водія. Ваша поза повинна бути такою , в якій Ви будете керувати автомобілем.
*Не змінюючи вибраного положення, повернути голову вліво і встановити ліве бічне дзеркало заднього виду таким чином , щоб бачити в ньому бокову частину вашого автомобіля приблизно на один два сантиметри. Решта ж простір дзеркала повинне займати зображення дороги зліва від вас. При цьому лінія горизонту повинна проходити в нижній частині дзеркала. Встановлювати дзеркало так , щоб взагалі не бачити свого автомобіля не можна , так як під час руху ви повинні отримувати інформацію про дорожню обстановку в прив'язці до свого транспортного засобу .
*Аналогічно лівому , налаштувати праве бокове дзеркало заднього виду. У ньому також повинна бути видна бокова частина вашого автомобіля (уже права) і дорога позаду вас справа.
*Провести настройку внутрішнього дзеркала заднього виду таким чином , щоб віртуальний центр цього дзеркала збігався з центром заднього скла.
*Перевірити і при необхідності відкоригувати взаємне налаштування всіх дзеркал.
*Для перевірки настройки дзеркал радимо вам попросити когось із знайомих чи друзів повільно обійти навколо автомобіля. Самі при цьому уважно стежте за пересуванням цієї людини через дзеркала заднього виду. Якщо дзеркала були налаштовані вірно , то зображення людини ви будете бачити постійно в одному з ваших дзеркал. Тобто , негайно після зникнення зображення в одному з дзеркал , воно повинно з'явитися в іншому. Якщо цього не відбувається, значить , у вас є " мертві зони" видимості і це необхідно виправити шляхом коригування кута розташування дзеркал.

 
 
Необхідно пам'ятати про те , що панорамні дзеркала значно збільшують зону видимості і огляд , але спотворюють відстань і приховують дрібні деталі. Цю особливість треба пам'ятати завжди і враховувати при прийнятті рішення про проведення тих чи інших маневрів. Також обов'язково треба узгодити кривизну різних панорамних дзеркал. Радіус викривлення всіх ваших дзеркал заднього виду повинен бути однаковим. На практиці багато водіїв залишають собі одне з плоских дзеркал , щоб воно нагадувало про викривлення , переданих панорамними дзеркалами.
 
Придбати дзеркала до автомобілів з доставкою по Україні можна в інтернет магазині.
Категория: Полезные советы и рекомендации водителям | Добавил: Avto-bus (24.02.2014)
Просмотров: 2953
Всего комментариев: 0
avatar