Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Полезные советы и рекомендации водителям

Як захистити автомобіль від граду підручними засобами

Найбільш розважливі скажуть - шукайте укриття (СТО, мости, будь-які міцні конструкції, куди можна загнати машину, хоч козирки на парковках супермаркетів і заправок). Але, всі ми знаємо - така можливість буває не завжди. І ось, хтось із нас опиняється на трасі, де найближчим укриттям можуть слугувати хіба що придорожні дерева. Що ж робити в такій ситуації?

 

Ситуація «Чисте поле».

 

Тут вже вам доведеться покладатися тільки на себе і свою запасливість. Як підручні засоби можуть підійти килимки, бажано гумові (ті самі, які під ногами). Вони хоч трохи пом'якшать удари градин. Також до речі буде пластиковий піддон в багажник, який є у більшості.

 

Важливо: якщо піддону немає і є тільки тканинні килимки - без фіксажу вони будуть марними, оскільки їх може знести вітром. Тому поперек до кожного килимку в 2-х місцях, треба прикріпити стрічки з гумовими вставками і гачками, щоб, уклавши все на автомобіль, через салон, а так само під капотом і під кришкою багажника протягнути ці стрічки і закріпити з килимком із зворотного боку. У крайньому випадку підійдуть і довгі мотузки - притисніть ними килимки до даху і зафіксуйте дверима. Порятунок невеликий, але збиток допоможе мінімізувати.


Ситуація «поруч дерева».

 

Тут все простіше і складніше одночасно. Здавалося б, якщо загнати авто під дерево (особливо велике), то його гілки закрию вашу машину від граду. Але не все так просто. Чи не кожне дерево стане вам помічником. А от нашкодити може легко. Якщо гілки дерева м'які або тонкі, то вони полетять на дах вашої машини разом з градинами і тільки додадуть клопоту. Якщо ж дерево має щільну, жорстку деревину, а ви заховаєте за ним свій автомобіль (тобто закриєтеся ним від зустрічного вітру), то воно дійсно може трохи спростити ситуацію. Але, тільки при зустрічному вітрі.

 

Важливо: не можна накривати автомобіль ватяною ковдрою - вона намокає, добре прилягає до кузова і допомагає градинам деформувати метал.

 

Якщо град застав вас в русі - зупиніться. Однак попередньо озирніться (якщо дозволяє видимість), чи немає поблизу укриття (мости, естакади, гаражі, криті стоянки). Якщо поблизу немає відповідного укриття, то переконаєтеся, що Ви не перебуваєте посеред проїжджої частини, і, по можливості, притисніться ближче до її краю. Проте слід враховувати, що з'їзд на узбіччя (особливо в низину) небезпечний, тому що її може розмити при інтенсивних опадах. Також не в'їжджайте в місця скупчення градин, де автомобіль може втратити керованість.

 

А, щоб хитра погода не застала вас зненацька, перед виїздом (особливо на далекі відстані) перевірте вміст багажника, а також перевірте по карті наявність заправок, кемпінгів, сто, супермаркетів по дорозі і запишіть їх місцезнаходження. Крім того, надувний матрац в багажнику і компресор, живиться від прикурювача, теж буде дуже до речі. Але, тут доведеться під градом побігати і самому.

 

І пам'ятайте, що середня тривалість граду складає приблизно 6 хвилин, і дуже рідко він триває довше 15 хвилин.

 

Купити нові фари, дзеркала, поворотники можна в інтернет-магазині www.zapchastin.net

Категория: Полезные советы и рекомендации водителям | Добавил: Avto-bus (10.06.2014)
Просмотров: 1938 | Теги: полезные советы
Всего комментариев: 0
avatar