Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Полезные советы и рекомендации водителям

Корисні поради як зберегти свій автомобіль у власності. Способи викрадення і відбирання автомобіля.

Незважаючи на значний прогрес в області сигналізацій, автомобілі продовжують викрадати і просто забирати. Про протиугінні пристрої ми поговоримо пізніше, а поки що - лише кілька порад, що стосуються поведінки самого водія. Адже найчастіше він сам, своєю «лоховською» поведінкою просто провокує викрадення власного автомобіля і всіляко цьому сприяє. Розглянемо кілька типових ситуацій, яких варто уникати.


1. Ніколи не довіряйте ключі від автомобіля або гаража малознайомим або незнайомим людям. Зробити з них зліпок - справа кількох секунд. І навіть якщо в машині є і сигналізація та імобілайзер, безперешкодне проникнення в гараж і автомобіль значно збільшують шанси викрадача і економлять йому час.

 

2. Ніколи не залишайте машину відкритою, а ключі в замку запалювання. Навіть якщо ви відходите всього на пару хвилин і вийдете на кілька метрів, і навіть якщо поблизу нікого начебто і немає. Цей «ктось» може з'явитися в будь-який момент, і якщо ваш автомобіль вже «пасуть» (про що ви навряд чи знаєте) - шансів у вас ніяких.


3. Не зберігайте в автомобілі документи, запасні ключі і брелоки від сигналізації. А то в разі викрадення або експропріації вам доведеться витратити певний час що б довести, що саме ви власник цього автомобіля.


4. Не залишайте автомобіль в тих місцях, де ви явно даєте злочинцям знати, скільки ви будете відсутні. Наприклад, біля театру, кіно, супермаркетів і т.п. Під'їхати до самого під'їзду, звичайно, «круто», але тим самим ви показуєте, що 2-3 години ви точно не повернетесь до автомобіля. Навіть на стоянці супермаркету, де здавалося б ви можете з'явитися в будь-яку хвилину, злочинець має досить великий запас часу. Особливо у вихідний день, коли до кас великі черги і сама дріб'язкова купівля забере у вас півгодини як мінімум. Також практикується банальна крадіжка ключів у власника. Зробити це не складно, особливо в магазинній штовханині. Тому зберігайте документи і ключі у внутрішніх кишенях.


5. Якщо ви підбирає до себе попутників, намагайтеся не виконувати їхні прохання, навіть якщо до вас сіла «Міс світу». Не пийте пропоновані ними напої або частування навіть із запечатаних банок і пляшечок. У них запросто може виявитися снодійне, клофелін і т.п. Не зупиняйтеся на прохання попутника саме в тому місці, де він просить - там може бути «засада» і спільник вискочить з-за рогу, дерева, кущів, зупинки. Буде краще якщо ви проїдете вперед, кілька десятків метрів, вдаючи, що ви не чули, задумалися і т.п. Якщо ви не доїдете, то він може встати попереду автомобіля і не будете ж ви його чавити. Не підсаджуйте «знайомих» попутника, що «раптово» зустрілися по дорозі.


6. Перед початком руху огляньте автомобіль з усіх боків. В іншому випадку, водій може почути «Гей! Мужик! У тебе задній номер відвалиться зараз! Колесо спустило! Масло тече! Багажник відкрився! На кішку наїхав! » і т.д. Фантазія у злочинців просто безмежна. Водій відразу гальмує, машина відкрита, двигун працює ... Тому перед початком руху - просто огляньте периметр автомобіля і переконайтеся, що все гаразд.


7. Відразу після посадки блокуйте всі двері автомобіля. З незнайомими розмовляйте через злегка опущене скло і дивіться у всі дзеркала. Непоодинокі випадки, коли один спільник вас відволікає розмовою «як пройти в бібліотеку», другий протикає вам колесо, дряпає скло або просто відкриває задні двері. Що б знову таки змусити вас вийти з автомобіля або просто відволікти, приспати пильність і просто викинути вас з салону.


8. Злочинці часто інсценують або провокують конфліктні ситуації, що б змусити людину покинути автомобіль, залишивши в ньому ключі та документи. Наприклад, на АЗС одночасно з вами, або навіть трохи пізніше під'їжджає інший автомобіль. Людина з нього біжить до каси раніше вас, або просто штовхає, оббризкує вас водою з калюжі і т.п. Тобто всіляко провокує конфлікт. Його завдання - відволікти вашу увагу і затримати вас на пару хвилин. І якщо ви в автомобілі ще й ключі залишили - ваше авто тільки помігає вам стоп-сигналами. А цьому спільникові ви і пред'явити нічого не зможете. Його просто підвозили, знати він нікого не знає, бити вас не бив, а просто за груди тримав, або взагалі «корпусом» і тому що ви самі перші почали.


Теж саме може відбуватися і на дорозі, під час руху. Вас можуть звинуватити, що ось там то ви кого то зачепили, розчавили, підрізали і т.д. і «треба розібратися». Ніколи не вплутуйтеся в подібні розбірки. Дайте зрозуміти, що готові поступитися чергою до каси, тримайте дистанцію, а в разі наполегливості опонента - тут же закривайтеся в автомобілі, викликайте міліцію і знімайте все на мобільний телефон. Якщо у вас є зброя - продемонструйте його, але не поспішайте застосовувати. Рембо тільки в кіно швидко перемагає, а тут ви будете діяти проти групи підготовлених злочинців. Інакше самі ризикуєте порушити закон. А якщо це справді побутовий конфлікт, то через кілька хвилину ви про нього забудете. Тому не геройствуйте марно. Особливо якщо не впевнені на 110%.


9. Не демонструйте злочинцям всі «ступені захисту» вашого автомобіля. Нерідко власник клеїть на скло стікер від сигналізації. Злочинець вам скаже «дякую, що попередив, буду знати, що ламати, я вже знаю її слабкі місця». Не показуйте нікому, який тип сигналізації у вас встановлений і не розповідайте про інші «секретки». На те вони й секретки, що б про них знав тільки власник машини.


Іншим цікавим для злочинця моментом є поведінка водія при постановці чи зняття автомобіля з сигналізації. Як правило, такий собі самовдоволений «пузань» або «авто-леді» картинно простягає руку з брелоком у бік автомобіля і натискає «найбільшу кнопку». Ну точно як діє з пультом від телевізора. А злочинець може зрозуміти, що ця людина взагалі не розуміє, з чим має справу. Його, як мавпу, навчили натискати "велику кнопку» - він її і тисне. Ніяких додаткових і особливих функцій своєї сигналізації він не задіє, а просто використовує її для закривання - відкривання дверей. І добре якщо установники сигналізації попалися сумлінні і встановили її як треба, а не просто для управління центральним замком.


Тому для таких любителів подібних театральних жестів повідомляю, що сигналізація використовує для зв'язку з брелоком РАДІО-(а не ІЧ, як пульт телевізора) хвилі. І спрацює навіть тоді, коли ви натиснете її в кишені, у самий останній момент, коли вже підійшли до автомобіля і переконалися, що поруч немає підозрілих сторонніх. Тому заздалегідь відмикати автомобіль - не треба. Як і протягувати руку в його бік. І обов'язково виберіть час, уважно вивчіть інструкцію до своєї сигналізації. Впевнений, відкриєте для себе багато нового в частині додаткових захисних функцій.


Сподіваюся, що ці прості й легко здійсненні поради дозволять вам залишати свій автомобіль у себе у власності так довго, як ви цього забажаєте.
 

Категория: Полезные советы и рекомендации водителям | Добавил: Avto-bus (09.02.2010)
Просмотров: 4898
Всего комментариев: 0
avatar