Телефоны для заказов: 098 47 33 849 , 050 728 01 06

Ремонт и обслуживание автомобилей.

Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » Статьи » Полезные советы и рекомендации водителям

Зимові поради автолюбителям. Правильна експлуатація автомобіля в зимовий час.
Взимку багато автовласників, особливо ті, чий автомобіль ночує «під вікном», відчувають певні труднощі і незручності при його експлуатації. То замки дверей замерзнуть, то скло не опускається ... Лобове скло вкрите памороззю, яка так міцно примерзла до скла, що й не відразу відчистити. Можливо, вам допоможуть ці прості й легко здійсненні поради.

Як захистити дверцят від примерзання?
У гумові прокладки потрібно втерти дитячу присипку (тальк, він продається в аптеках) або гліцерин. Це додасть прокладкам водостійкість і не зіпсує гуму. Така обробка особливо рекомендується перед миттям машини взимку.
Якщо замерзли замки.
Треба розігріти ключ на вогні сірниками або запальничкою. Відкриваючи дверцята, ніколи не застосовуйте зайву силу, обережно повертайте ключ у замку. Щоб уникнути подібних ситуацій, оберігайте замок від проникнення в нього вологи, особливо під час миття машини.

Якщо машина не заводиться.
У холодні дні машину можна завести за допомогою звичайного фена для сушіння волосся. Для цього гарячу струмінь з фену потрібно направити в повітряний фільтр. Як показує практика, в більшості випадків машина заведеться.

Щоб вітрове скло не замерзло.
У холодні зимові ночі вітрове скло можна прикрити фольгою. Зробіть це з вечора, тоді вранці вам не доведеться очищати скло від льоду.

Як приготувати незамерзаючу рідину для машини?
Виїжджаючи далеко за місто, не завжди здогадуєшся захопити з собою необхідну кількість незамерзайкі. А купити її у «сільських» умовах буває ніде. Але її можна зробити самому. Для цього треба змішати літр спирту-денатурату (продається в магазинах госптоварів як паливо до примусу), кухоль води і дві столові ложки рідкого миючого засобу. Отримана рідина не замерзає до -37 ° С. В крайньому випадку можна використовувати горілку, найдешевшу або самогон :).

Після миття.
Взимку після миття автомобіля не поспішайте ставити його на стоянку. Волога, що зібралася в порожнинах і щілинах, може замерзнути і зіграти з вами злий жарт. Після миття увімкніть пічку опалення на повну потужність ( не вимикаючи двигуна) і послідовно перемикайте її на всі режими . Не забудьте трохи відхилити вікна або дверцята. Так ви просушите автомобіль.

Якщо ви випадково не залили в бачок омивача незамерзаючої рідини, а вночі вдарив мороз, то бачок, як правило, перетворюється на шматок льоду в пластиковій оболонці. Практично єдиний спосіб відновити омивательную систему - це загнати машину в теплий бокс і чекати поки розмерзнеться. Але це не завжди можливо. Для цього буде потрібно кілька літрів гарячої води і невеликий відрізок кембріка (пластикової трубки). Наливши у бачок гарячої води, чекаємо, коли частина льоду розмерзнеться і зливаємо воду за допомогою трубки. Знову заливаємо воду і знову зливаємо. Так звільняємо весь бачок від льоду. Одночасно прогріваються і насосика омивателей і частину трубок, що ведуть до сопла обприскувачів. Заливаємо в бачок чистої нерозбавленої незамерзайкі і намагаємося короткими включеннями насосів «пробити» замерзлі шланги. Як правило, через кілька хвилин це вдається. Якщо є можливість, можна застосувати домашній фен для їх прогріву або просто трохи почекати, закривши капот і прогрівши двигун. На машині, що стоїть підкапотний простір прогрівається досить швидко.

Запуск двигуна.
Взимку масло в двигуні, навіть найкраще, помітно густіє і стартеру провернути двигун набагато важче, ніж влітку. До того ж акумулятор на морозі значно погіршує свої показники електричної потужності. (Це природно, тому що чим холодніше, тим повільніше протікають хімічні реакції в акумуляторі).
Тому дуже корисно перед запуском двигуна трохи прогріти акумулятор, включивши на хвилину-другу дальнє світло.
Якщо автомобіль на сильному морозі не завівся з 3-5-го разу, не намагайтеся його заводити далі. Тільки даремно розрядите акумулятор зовсім. Краще зніміть акумулятор і віднесіть в тепле приміщення на півгодини. Після того, як він зігріється, швидко встановіть його на місце і машина напевно заведеться з першого разу.

за матеріалами інтернету

Категория: Полезные советы и рекомендации водителям | Добавил: Avto-bus (09.02.2010)
Просмотров: 11181
Всего комментариев: 0
avatar